Aktualności z klubów

SEMP Ursynów
SEMP Ursynów semp07.futbolowo.pl

Uwaga!!!

Uwaga!!! Zawodnicy powołani na mecz z UKS Okęcie ZABIERAJĄ ZE SOBĄ LEGITYMACJE! Pozdrawiam Trener
Uwaga!!!

LKS 35 Gierałtowice
LKS 35 Gierałtowice pplksgornikzabrze.futbolowo.pl

Grupa Treningowa 2007-08 Liga Żaków

Zajęcia grupy grającej w Lidze Żaków Podokręgu Zabrze odbywają się w Poniedziałki godz 17:00- 18:00 oraz Czwartek godz 17:30-19:00 Orlik Knurów ul Ułanów Trener Łukasz Pilc tel 663492285 Kadra: 1 Dziedzic Alex

Prosna Wieruszów
Prosna Wieruszów wksprosna.futbolowo.pl

Przed nami derby powiatu !

Już w najbliższą niedzielę 10.04.2016 godz. 16:00 na boisku w Osieku zostaną rozegrane derby powiatu Wieruszowskiego. Mecz odbędzie się w ramach 19 kolejki Sieradzkiej A klasy. KS Osiek to teoretycznie chłopiec do bicia, ale tylko w teorii. Zajmujący 14 miejsce w ligowej tabeli rywal na...

Klub Sportowy Tyniec
Klub Sportowy Tyniec kstynieckrakow.futbolowo.pl

Oldboje rozpoczęli sezon

Drużyna Oldbojów rozpoczęła sezon od porażki z bardzo mocnym w tym sezonie Prokocimiem 0-2 Kolejnym przeciwnikiem w poniedziałek Bronowianka

Burza Lipki
Burza Lipki
Burza Lipki burza-lipki.futbolowo.pl

Wysoka porażka w Niemodlinie

Sokół Niemodlin-Burza Lipki 4-1 (3-0) Trzy gole stracone w pierwszych 20 minutach i zaraz po tym czerwona kartka dla naszego zespołu można powiedzieć ustawiły mecz ,który ostatecznie przegrywamy 4-1. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył w 66 minucie Wojciech Krawców.

Burza Lipki
Burza Lipki

Nasze nowe stroje

Kolejny komplet stroi od naszego sponsora firmy odzieżowej "KiK "

Unia Rosochata
Unia Rosochata uniarosochata.futbolowo.pl

W niedzielę w Damianowie!

W najbliższą niedzielę w ramach 15 serii spotkań na boiska wybiegną piłkarze występujący w B-klasie.Nasza Unia zaliczy drugi z rzędu wyjazdowy pojedynek w rundzie wiosennej a tym razem udamy się do Damianowa na mecz z miejscowym Polderem.Na jesieni wygraliśmy dość wysoko bo aż 6-0...

LKS 35 Gierałtowice lksgieraltowice07.futbolowo.pl

Zajęcia grupa 2007-08 Liga Żaków

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała bbtspodbeskidzie2004.futbolowo.pl

Mecz ligowy

Mecz Ligowy BTS Rekord Biała - Biała Dzień:09.04.2016 Miejsce: Komorowice Zbiórka: 8:30